Nabídka práce Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče - Nýrsko na Klatovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE v lokalitě Nýrsko na Klatovsku přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace (49207300). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 32 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
30 800 až 32 500 Kč
SMĚNNOST: 12hod. denní směny 7:00 - 19:00 hod., 1x za 3 týdny směna i v So, Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obslužná péče o osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením POŽADAVKY: odborná způsobilost pro práci prac. v soc. službách přímá obslužná péče dle zákona o soc. službách, očkování proti žloutence typu B - s nástupem do prac. poměru alespoň 2 dávky, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, dodatková dovol., polol. odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66957066
Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace (49207300)
Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 376571270
E-mail: h.svejkovska@dozpbystrice.cz