Nabídka práce PROJECT MANAGER (SOUTHEAST ASIA) - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJECT MANAGER (SOUTHEAST ASIA) v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 24.05.2023 firma - zaměstnavatel Člověk v tísni, o.p.s. (25755277). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 46 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROJECT MANAGER (SOUTHEAST ASIA)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.05.2023
Mzda:
43 000 až 46 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: Kociánová Eliška, e-mail: kariera@clovekvtisni.cz

Upřesňující informace:
Název pozice: Projektový manažer (Jihovýchodní Asie)
Lokalita: Šafaříkova 24 (resp. Šafaříkova 17), Praha 2 (s pracovními cestami do zahraničí)
Datum nástupu: ihned/na základě domluvy
Pracovní smlouva: plný úvazek

Náplň práce:
ŘÍZENÍ PROJEKTŮ
" Plánování a koordinace projektových aktivit zaměřených především na budování kapacit mladých aktérů občanské společnosti v oblasti digitálních dovedností a odolnosti (v rámci jihovýchodní Asie);
" ve spolupráci s ostatními členy oddělení dohlížet na realizaci a odpovědnost projektu, včetně finančního a popisného výkaznictví, v souladu s požadavky dárců a závaznými ukazateli;
" Správa projektové dokumentace;
" Ve spolupráci s ostatními členy centra koordinace technické pomoci organizace pro místní aktivity týkající se mediální gramotnosti, ověřování faktů, občanské žurnalistiky a boje proti dezinformacím;
" Pravidelný kontakt s partnerskými organizacemi a dárci;
" Příležitostné monitorovací návštěvy v cílových (nebo příslušných) zemích jihovýchodní Asie.
FUNDRAISING
" Aktivní sledování potenciálních nových možností financování pro PIN prostřednictvím příslušných otevřených zdrojů a vytváření sítí;
" Podpora při psaní návrhů nových projektů, pokud o to bude požádáno.
ADVOKACIE
" Sledovat vývoj v otázkách souvisejících s digitálními právy, svobodou médií a aktivismem občanské společnosti na národní a regionální úrovni;
" ad hoc podpora v oblasti propagace a komunikace.
Další úkoly podle dohody s přímým nadřízeným.

Jak si představujeme ideální/ho kandidáta/ku:

ZÁKLADNÍ POŽADAVKY
" Vysokoškolské v oblasti lidských práv, veřejné politiky, rozvojových studií, žurnalistiky nebo jiných příbuzných oborů;
" alespoň dva roky prokazatelných zkušeností na národní nebo mezinárodní úrovni v oblasti řízení projektů, řízení partnerství a konsorcií, monitorování a hodnocení - se zaměřením na rozvoj občanské společnosti a/nebo lidská práva;
" Dobrá znalost politických otázek a lidských práv, trendů a mediálního prostředí v regionu jihovýchodní Asie;
" plynulá znalost angličtiny (v psané i ústní formě);
" vynikající organizační a komunikační schopnosti;
" Schopnost efektivně hospodařit s časem a zvládat více úkolů;
" Schopnost dobře pracovat pod tlakem a rychle reagovat v mimořádných situacích;
" Prokazatelná schopnost pracovat efektivně samostatně i v týmu;
" Dobrá znalost otázek důvěrnosti informací a bezpečnosti v souvislosti s aktivitou a ochranou občanské společnosti.
DÁLE UVÍTÁME:
" Relevantní zkušenosti v oblasti nezávislého mediálního aktivismu, rozvoje digitálních dovedností, ochrany novinářů a/nebo digitálních práv;
" Znalost jazyka jihovýchodní Asie je považována za velkou výhodu;
" Znalost českého jazyka je považována za výhodu.

Nabízíme:
" Zázemí a profesionalita největší české nevládní organizace;
" zajímavá a kreativní práce v mezinárodním prostředí;
" prostor pro osobní rozvoj a růst;
" Měsíční hrubou odměnu v rozmezí 43000 Kč až 46000 Kč (při plném úvazku) + 25 dní dovolené;
" Plně hrazené zahraniční cesty spojené s prací;
" Home office po dohodě;
" Hlídání dětí zaměstnanců (školka v budově naší kanceláře v Praze);
" Multisport karta (samofinancovaná);
" Možnost účastnit se zajímavých akcí, které pořádáme (např. mezinárodní filmový festival Jeden svět).

Zájemce prosíme, aby se přihlásili buď prostřednictvím odkazu v závěru inzerátu (odkaz na inzerát níže) nebo e-mailem na kariera@clovekvtisni.cz. (Zašlete nám, prosím, CV a motivační dopis v AJ.)
Podrobné informace - inzerát v anglickém jazyce - zde:

Zaměstnanecké výhody:
Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66957339
Zaměstnavatel:
Člověk v tísni, o.p.s. (25755277)
Kde budete pracovat:
Člověk v tísni, o.p.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@clovekvtisni.cz

Další nabídka práce podle lokality