Nabídka práce Specialist for Oligonucleotides - Blansko

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALIST FOR OLIGONUCLEOTIDES v lokalitě Blansko přichází na pracovní trh ke dni 31.10.2023 firma - zaměstnavatel Synthon, s.r.o. (26158485). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialist for Oligonucleotides
Odvětví:
Věda a výzkum
Profesní zařazení:
Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
31.10.2023
Mzda:
60 530 až 70 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Základní charakteristika:
Vaše výzkumná práce bude zaměřena na syntézu, vývoj a scale up oligonukleotidů pro terapeutickou aplikaci. V rámci nově vzniklé pracovní skupiny budete mít unikátní příležitost budovat novou oblast odbornosti společnosti. Budete pracovat samostatně na organizaci, koordinaci a provádění vývojových studií a přinášet zdokumentované procesy pro výrobu oligonukleotidů. Odpovědnosti zahrnují syntézu, purifikaci, scale up a reporting.
Náplň práce:
• Vedení/provádění aktivit spojených se zaváděním a nastavováním pracovních procesů v novém oddělení.
• Samostatné plánování, nastavování, provádění a dokumentace všech aspektů projektů oligonukleotidů; koordinace projektových aktivit tak, aby byly dodrženy časové požadavky, komunikace s různými zákazníky.
• Syntéza oligonukleotidů v rámci různých syntetizačních platforem.
• Spolupráce na specifikaci intermediátů a finálních produktů.
• Vývoj procesů aplikovatelných ve výrobním měřítku.
• Purifikace za použití různých technik.
• Spolupráce v mezinárodním týmu.
Co očekáváme, že nám nabídnete:
• Mgr. nebo Ph.D. vzdělání v oboru chemie, biochemie, molekulární biologie nebo souvisejícím.
• Min. 8 let relevantních laboratorních zkušeností
• Min. 3 roky praxe s chemií pevné fáze pro peptidy nebo oligonukleotidy
• Angličtinu na vynikající úrovni slovem i písmem
• Silnou znalost struktury a syntézy nukleotidů
• Prokazatelnou zkušenost s ovládáním příslušného laboratorního vybavení
Dále byste měli mít:
• Schopnost převzít zodpovědnost za směřování, kontrolu a plánování činností
• Na výsledky a řešení orientovanou osobnost
• Proaktivní přístup, který vám umožní budovat vztahy s kolegy a zákazníky
• Dobré komunikační dovednosti a dobré organizační povědomí
• Velmi dobré technické, analytické dovednosti, schopnost time-managementu
• Pozornost k detailu
Zaměstnanecké výhody:
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na dojíždění
• Příspěvek v případě přestěhování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na životní pojištění
• Benefitní systém cafeteria
• Sick days
• Multisport karta
• Sportovní a společenské aktivity
• Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
• Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
• Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
• Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma
Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
První kontakt na e-mail. adrese: vendula.petyrkova@synthon.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66958046
Zaměstnavatel:
Synthon, s.r.o. (26158485)
Kde budete pracovat:
Synthon, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 607289570
E-mail: vendula.petyrkova@synthon.com