Nabídka práce KUCHAŘ-KA - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa KUCHAŘ-KA v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel Slezské uzeniny, s.r.o. (07329709). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 11 500 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
KUCHAŘ-KA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
11 500 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravné, telefonní paušál
*KO: Jolana Pilchová, životopis zašlete na email: prace@tesjatky.cz

Požadujeme:
- praxe ve stravování bufetovou formou ýhodou
- bezúhonnost a dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
- spolupráce při objednávání, přejímce, přezkušování, skladování a konzervaci zboží
- spolupráce při sestavování jídelního lístku a sledu pokrmů
- přijímání kuchyňských objednávek
- volba vhodného technologického postupu pro přípravu pokrmů
- příprava a úprava produktů a pokrmů
- zpracování a úprava polotovarů
- ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
- výdej jídel
- organizování a řízení práce pomocných sil
- provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu
Nabízíme:
- stravné
- prémie, odměny
- telefonní paušál
Pracovní doba: pouze ranní směny Po - Pá.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, Slezské uzeniny, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66958287
Zaměstnavatel:
Slezské uzeniny, s.r.o. (07329709)
Kde budete pracovat:
Slezské uzeniny, s.r.o. - prodejna Opava
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@tesjatky.cz

Další nabídka práce podle lokality