Nabídka práce Optometrista/optometristka - Česká Kamenice na Děčínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPTOMETRISTA/OPTOMETRISTKA v lokalitě Česká Kamenice na Děčínsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. (07570546). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Optometrista/optometristka
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Optometristé
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce:
Náměstí 28. října, 407 21 Česká Kamenice

Náplň práce
• stanovení kvality zrakové funkce zákazníka, určení korekčních hodnot
• doporučení vhodné korekční pomůcky
• vyšetření v oblasti předního segmentu oka pro potřeby korekce refrakčních vad
• aplikace kontaktních čoček, poučení a zaškolení zákazníka, provádění následných kontrol
• poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
• nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných pomůcek
• administrativa spojená s chodem optiky

Požadavky
• VŠ vzdělání v oboru optometrie
• komunikační dovednosti, příjemné a profesionální vystupování
• schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci
• máte zkušenosti s prodejem (není však podmínkou, rádi Vás vše naučíme)
• řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
• znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:
• motivující platové ohodnocení
• prohloubení či získání praxe v oboru díky vzdělávací akademii
• měsíční odměny za pracovní výkony
• služební automobil, mobilní telefon, notebook
• zvýhodněné ceny na naše brýle (dioptrické, sluneční) pro Vás a Vaše nejbližší
• týden dovolené navíc

Kontakt: Martina Kühnel, e-mail: personalni@orangeoptik.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Ano, ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66959269
Zaměstnavatel:
ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. (07570546)
Kde budete pracovat:
ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. - 02 (Česká Kamenice)
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@orangeoptik.cz

Další nabídka práce podle lokality