Nabídka práce Všeobecná sestra/bratr - interní oddělení - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR - INTERNÍ ODDĚLENÍ v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 16.02.2024 firma - zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s. (47682795). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Všeobecná sestra/bratr - interní oddělení
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
16.02.2024
Mzda:
26 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Co Vás čeká:
- specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.

Co požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění;
- specializovaná způsobilost výhodou;
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co nabízíme:
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- mzdové ohodnocení dle typu provozu, dosažené praxe a odborné specializované způsobilosti;
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity:
https://kariera.nemocnicesumperk.cz/benefity-pro-zamestnance/ Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti je nutné doložit:
- profesní životopis;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?spolecnost=nemocnice-sumperk&oddeleni=nelekarsky-zdravotnicky-personal.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66959408
Zaměstnavatel:
Nemocnice Šumperk a.s. (47682795)
Kde budete pracovat:
Nemocnice Šumperk a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583334562
E-mail: personalni@nemocnicesumperk.cz