Nabídka práce UČITEL/UČITELKA AJ A VYBRANÝCH PŘEDMĚTŮ V AJ (rodilý mluvčí) (ZamK) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa UČITEL/UČITELKA AJ A VYBRANÝCH PŘEDMĚTŮ V AJ (RODILÝ MLUVČÍ) (ZAMK) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 30.05.2023 firma - zaměstnavatel GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o. (28660790). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

UČITEL/UČITELKA AJ A VYBRANÝCH PŘEDMĚTŮ V AJ (rodilý mluvčí) (ZamK)
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Učitelé na 1. stupni základních škol
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.05.2023
Mzda:
27 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:30/5/2023 (ZamK)
Požadujeme:
- vzdělání min. Bc. (pedagogika, aprobace AJ)
- praxi s vedením výuky předmětů v anglickém jazyce (min. 1 rok)
- anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Náplň práce:
- výuka předmětů v AJ na 1. a 2. stupni ZŠ.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) rodilý mluvčí

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66959476
GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o. (28660790)
GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s. r. o. [1]
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 326 815 (PO-PÁ 8:00-16:00 hod.)
E-mail: petra.petru@galileoschool.cz