Nabídka práce Strážní - vhodné i pro OZZ - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa STRÁŽNÍ - VHODNÉ I PRO OZZ v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel ADESTRA servis, s.r.o. (27802566). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 150 Kč/hod hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Strážní - vhodné i pro OZZ
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
120 až 150 Kč/hod
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
STRÁŽNÍ - VHODNÉ I PRO OZZ

POŽADUJEME: čistý výpis z RT, dobrý zdravotní stav; certifikát strážného, potravinářský průkaz či zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou, uchazeče bez praxe zaškolíme
NÁPLŇ PRÁCE: tři posily do našeho týmu pracovníků ostrahy pro společnost Albert
NABÍZÍME: stravenky, náborový příspěvek, firemní oblečení, možnost ubytování
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti po předchozí telefonické dohodě, tel. 775 718 508 pan Štefan Žolnier
ov. tel. 28.2.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné

Ano, zaměstnavatel ADESTRA servis, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66959935
Zaměstnavatel:
ADESTRA servis, s.r.o. (27802566)
Kde budete pracovat:
ADESTRA servis, s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 718 508
E-mail: personalni@adestra.cz, s.zolnier@adestra.cz

Další nabídka práce podle lokality