Nabídka práce DĚLNÍK/CE MONTÁŽE - Libchavy na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE MONTÁŽE v lokalitě Libchavy na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 07.12.2023 firma - zaměstnavatel SOR Libchavy spol. s r.o. (15030865). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DĚLNÍK/CE MONTÁŽE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Počet volných míst:
10
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.12.2023
Mzda:
20 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 22 dnů dovolené
Zvláštní prémie věrnosstní prémie
Jiné výhody příspěvek na stravování, na penzijní a životní pojištění, na dovolenou,
NÁPLŇ PRÁCE: různorodé pracovní úkony v návaznosti na aktuální výrobní procesy společnosti, montážní práce při výrobě autobusů, řádné vyplňování výrobních a kontrolních záznamů, předávání výrobků na další výrobní operace
POŽADUJEME: výuční list v technickém oboru (nejméně úplné ZŠ vzdělání + praxe), ochotu pracovat, pečlivost, manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci
NABÍZÍME: práce na jednu směnu, zázemí silného a stabilního zaměstnavatele podnikajícího v perspektivním oboru automobilového průmyslu, možnost osobního i kariérního růstu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu, příspěvek na dovolenou, věrnostní prémie, 22 dnů dovolené.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
KONTAKT: Klára Shejbalová e-mailem personal@sor.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66960769
Zaměstnavatel:
SOR Libchavy spol. s r.o. (15030865)
Kde budete pracovat:
SOR Libchavy spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: personal@sor.cz

Další nabídka práce podle lokality