Nabídka práce Tajemník/tajemnice - provozovna Zemědělský svaz, územní organizace Plzeň - sever a Rokycany - Kralovice nebo Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa TAJEMNÍK/TAJEMNICE v lokalitě provozovna Zemědělský svaz, územní organizace Plzeň - sever a Rokycany - Kralovice nebo Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 05.06.2023 firma - zaměstnavatel Zemědělský svaz, územní organizace Plzeň - sever a Rokycany (49778218). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Tajemník/tajemnice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.06.2023
Mzda:
30 000 Kč
Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici tajemníka/tajemnice územní organizace, Zemědělského svazu PlzeŇ - sever a Rokycany
Pracovní náplň:
- zabezpečení chodu územní oraganizace
- komunikace s ZS ČR
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání (zemědělského směru výhodou(
- znalost problematiky zemědělství
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost a pozitivní přístup k práci
- zodpovědnost, pečlivost
- administrativní práce
- znalost práce s PC
- ŘP sk. B

nabízíme:
- nástupní plat 30 tisíc Kč
- služební telefon
- místo výkonu práce Kralovice nebo Plzeň

Životopis zasílejte nejpozději do 15.6.2023 na e-mail cmszd@volny.cz
Upřesňující informace u pana Sekerky na tel. 602599925

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66961407
Zemědělský svaz, územní organizace Plzeň - sever a Rokycany (49778218)
Zemědělský svaz, územní organizace Plzeň - sever a Rokycany - Kralovice nebo Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: 602599925
E-mail: cmszd@volny.cz

Další nabídka práce podle lokality