Nabídka práce Obsluha třídící a dotřiďovací linky - Vysoké Mýto na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA TŘÍDÍCÍ A DOTŘIĎOVACÍ LINKY v lokalitě Vysoké Mýto na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 11.01.2024 firma - zaměstnavatel Recycling - kovové odpady a.s. (25252852). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha třídící a dotřiďovací linky
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Třídiči odpadů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
11.01.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pracovní pozici Obsluha třídící a dotřiďovací linky.

Náplň práce
- obsluha automatické dotřiďovací linky
- vedení provozních deníků
- kontrola kompresorů
- pravidelná údržba dotřiďovací linky
- zajištění úklidu a čistoty na pracovišti

Požadavky
- vzdělání minimálně vyučen
- častá manipulace s břemeny nad 15 kg – uvolňování soustavy sít a dopravníků - práce vhodnější pro muže
- zdravotní způsobilost pro třísměnný provoz
- trestní bezúhonnost – doložit čestným prohlášením
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
- pestrou práci s pevnou pracovní dobou
- zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
- zajímavé mzdové ohodnocení – 35 000 Kč až 40 000 Kč po plném zapracování
- stravenky ve výši 140 Kč za každou odpracovanou směnu plně hrazené zaměstnavatelem,
benefitní karta
- možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66963620
Zaměstnavatel:
Recycling - kovové odpady a.s. (25252852)
Kde budete pracovat:
Recycling - kovové odpady, a.s. - provozovna Vysoké Mýto
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 006 436
E-mail: dolezel@recycling.cz