Nabídka práce Míchač/míchačka koření - Dolní Újezd na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MÍCHAČ/MÍCHAČKA KOŘENÍ v lokalitě Dolní Újezd na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel TRUMF International s.r.o. (25353284). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Míchač/míchačka koření
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek
Podnikové stravování příspěvek
Dovolená navíc
Zvláštní prémie náborový bonus 15000,-Kč; možnost navýšení mzdy po zaučení
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity
Pracovní doba: ranní směna 06:00 - 14:15hod., odpolední směna 14:15 - 22:30hod.; Práce se odehrává v "čisté zóně" - práce v prašném prostředí.
Poznámka:
- z důvodu manipulace s břemeny o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže

Náplň práce:
Navažování, vychystávání a míchání koření přesně dle receptur s použitím čteček a informačních technologií. Pečlivé dodržování hygienických postupů, pravidelná školení, důkladné čištění strojů a pracovních pomůcek.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Adriany Lyskové:
- zasláním strukturovaného životopisu na email: kariera@trumf.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na čísle 583 036767;
- osobně pouze po předcházející telefonické domluvě

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66964166
Zaměstnavatel:
TRUMF International s.r.o. (25353284)
Kde budete pracovat:
TRUMF International s.r.o. - pracoviště Dolní Újezd
Kontaktní údaje:
Tel.: 583036767
E-mail: kariera@trumf.cz