Nabídka práce Pracovník/ice udržbářské čety - práce s UNC - Litomyšl na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/ICE UDRŽBÁŘSKÉ ČETY - PRÁCE S UNC v lokalitě Litomyšl na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovník/ice udržbářské čety - práce s UNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
35 000 Kč
Hledáme pracovníky do údržbářské čety. Jedná se o práci na všech farmách firmy MACH DRŮBEŽ a.s. Svoz na pracoviště ze Svitav, Hradce nad Svitavou, Březové nad Svitavou a blízkého okolí je zajištěn.
POŽADAVKY: vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, strojní a svářečský průkaz podmínkou
NÁPLŇ: Co to v praxi obnáší? Práci s UNC (vyhrnování hal), servisní a opravářské práce na našich strojích a technologiích. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovoleném zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hrubou mzdu od 35.000 Kč / měsíčně + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66965137
Zaměstnavatel:
MACH DRŮBEŽ a.s. (25981714)
Kde budete pracovat:
MACH DRŮBEŽ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 261 750
E-mail: petra.bohunkova@machdrubez.cz

Další nabídka práce podle lokality