Nabídka práce Prodavač/ka maso - uzeniny - Náměšť nad Oslavou na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/KA MASO - UZENINY v lokalitě Náměšť nad Oslavou na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel MAKOVEC a.s. (46903631). Výše nabídnuté mzdy je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodavač/ka maso - uzeniny
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
24 000 až 27 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie mimořádné odměny 2x v roce 7000 Kč (za příslušné pololetí)
Jiné výhody jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 192,- za směnu plně hrazené zaměstnavatelem
Požadujeme: zdravotní průkaz, zkušenosti s prodejem čerstvých potravin, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita.
Náplň práce: příprava a prodej masa, uzenin a lahůdek, doplňování a úklid.
Pracovní doba: PO-PÁ ranní směna 5:30 - 12:30, odpolední 12:00 - 19:40, SOBOTA 5:00 - 15:00 (jednou za 14 dní), NEDĚLE ZAVŘENO!
NUTNO ZASLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS. Volat 7:00 až 15:30 hod. Nástup možný ihned!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66965890
Zaměstnavatel:
MAKOVEC a.s. (46903631)
Kde budete pracovat:
MAKOVEC a.s. - pracoviště Náměšť n. Osl.
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 215 722, 777 713 739
E-mail: stancik.v@makovec.cz