Nabídka práce stavbyvedoucí - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVBYVEDOUCÍ v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel VW WACHAL a.s. (25567225). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
stavbyvedoucí
Odvětví:
Stavebnictví
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci stavebního provozu
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
30 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky
Zvláštní prémie 13 / 14 mzda
Jiné výhody mobil. tel., notebook, zaměstnanecké akce, sleva na firemní produkty
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Kroměříž - stavby v ČR nebo SR
- Náplň práce: řízení průběhu stavebních prac, zajištění subdodavatelů a dodavatelů materiálu pro stavby, kontrola kvality odvedené práce, zodpovědnost za personální vedení staveb a zajištění dodržování BOZP a PO
- Požadavky: SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru, zkušenosti v řízení realizace pozemních staveb, zkušenosti s řízením lidí a subdodavatelů, ŘP sk. B, práce s PC, komunikativnost, autorizace (není podmínkou), zodpovědnost za svěřené úkoly, ochota cestovat po stavbách v ČR nebo SR
- Benefity: 13. a 14. plat, dovolená navíc, stravenky, služební auto, mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké akce, sleva na firemní produkty, v případě vzdálenější stavby kvalitní ubytování
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod., paní Polišenská, tel.: 724 830 425), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: dagmar.polisenska@wachal.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné zkušenosti v řízení realizace pozemních staveb, zkušenosti s řízením lidí a subd

Reference:
66966898
Zaměstnavatel:
VW WACHAL a.s. (25567225)
Kde budete pracovat:
VW WACHAL a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 830 425
E-mail: dagmar.polisenska@wachal.cz