Nabídka práce Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ/KA SERVISNÍ TECHNIK/ČKA POTRUBNÍCH ROZVODŮ A ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Flídr medical s.r.o. (03372600). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: provádění trubkových, můstkových, lištových a průmyslových elektroinstalací
provádění montážních a servisních prací, proměření obvodů a provedení zkoušek dle platné legislativy,-provádění zápisů do montážních deníků, vyplňování a podpis servisních protokolů, jednání se zákazníkem
POŽADAVKY: min.střední odborné nebo úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro, platná vyhláška 50/1978Sb.§5(§6 a více výhodou, ochota cestovat, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, schopnost samostatné práce, zkušenost s prací v terénu, komunikativnost
NABÍZÍME: zajímavá práce v tradiční české firmě, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj a Nj v rámci pracovní doby, motivační odměna, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
Nástup do PP dle dohody.
KONTAKT: osobně ( Široký Důl č.p. 200)7-14h, telefonicky (7-14h), emailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66968050
Zaměstnavatel:
Flídr medical s.r.o. (03372600)
Kde budete pracovat:
Flídr medical s.r.o. - Polička (Na Vyšehradě)
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 516 723
E-mail: novakova.adela@flidr.cz