Nabídka práce Procesní technik/-čka - (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih)

S novou nabídkou volného pracovního místa PROCESNÍ TECHNIK/-ČKA v lokalitě (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih) přichází na pracovní trh ke dni 05.09.2023 firma - zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 43 000 Kč .

Pracovní pozice:
Procesní technik/-čka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.09.2023
Mzda:
43 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- min.SOU/SŠ vzdělání
- výhodou znalost AJ nebo NJ
- běžná uživatelská znalost práce na PC, SAP program výhodou
Náplň práce:
- vyhledávání možnosti úspor v oblasti výrobních nákladů, časů a spotřebě materiálu
- vedení a moderování projektů KVP akcí, definování a sestavení týmu pro jejich realizace
- vyhodnocování a realizace zlepšovacích návrhů, vyhledávat možnosti zplešování výrobních procesů
Zaměstnanecká výhody:
Letní a zimní prémie, čisté a moderní pracovní prostředí, až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno, Benefitní program Sodexo, stravenkový paušál, příspěvek na soukromé penzijní pojištění,
nadstandardní příplatky, zvýhodněné tarify a datové balíčky od mobilních operátorů, slevy u prodejců vozidel a nabídky zvýhodněných pojišťovacích produktů, a mnoho dalších ...
Prvotní kontakt zaměstnavatele:
- email: kristyna.krizova@md-elektronik.cz
- telefonicky: 720967 436, 377 198 999

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66968756
Zaměstnavatel:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585)
Kde budete pracovat:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov a Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 198 999, 720 967 436
E-mail: lucie.cerna@md-elektronik.cz