Nabídka práce Měřící technik/Svářečský dozor m/ž - Zahořany na Domažlicku

S novou nabídkou volného pracovního místa MĚŘÍCÍ TECHNIK/SVÁŘEČSKÝ DOZOR M/Ž v lokalitě Zahořany na Domažlicku přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel HATEC CZ s.r.o. (60071125). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Měřící technik/Svářečský dozor m/ž
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
55 000 až 60 000 Kč
Náplň práce: kontrola kvality vyrobených produktů dle výkresové dokumentace vizuální kontrolou a měřením, zápisy do protokolů, občasného měření na mobilním 3D měřicím zařízení, odpovědnost za činnosti a provádění svařovacího dozoru dle ČSN EN ISO 38434-2:2006 a ČSN EN ISO 14731, spolupráce při tvoření technologických postupů a návodů, svařovacích plánů, podílení se na vyhodnocení pracovních zkoušek svářečů, metrologie.
Požadavky: min. SOU technického směru (strojírenství), schopnost číst výkresy, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost.
Nabízíme: náborový příspěvek 10.000,-Kč, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál 95,-Kč/den, příspěvek na penzijní připojištění 1.000,-Kč/měsíc, prémie, příspěvek na dopravu.
E-mailový a telefonický kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66968823
Zaměstnavatel:
HATEC CZ s.r.o. (60071125)
Kde budete pracovat:
HATEC CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602236607
E-mail: jitka.kitzbergerova@hatec.info

Další nabídka práce podle lokality