Nabídka práce Technolog/technoložka - Javorník na Jesenicku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA v lokalitě Javorník na Jesenicku přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel WAREX spol. s r.o. (18628419). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technolog/technoložka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici technologové, normovači
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody výhodný prodej stavebních materiálů
Jízdní výhody Příspěvek na dopravu nebo bezplatná doprava služ.vozy
Podnikové stravování
Zvláštní prémie 13 plat, výroční odměny
Jiné výhody zvýhodněné telefonní a datové tarify; tankovací karty na palivo a další
Poznámka k nabídce práce:
AKTUALIZACE 11.4.2024
První kontakt:
- telefonicky (kdykoliv)
- osobně (každé úterý a čtvrtek mezi 8 - 9 hodinou)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Určování technologických postupů, zajišťování technologické přípravy výroby
- stanovování způsobu uspořádání, průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů, výrobních a provozních zařízení, strojů, nástrojů, přípravků ap.
- provádí zkoušky z navržené technologie, specifikace množství a druhů materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek
- spolupráce na vývojových úkolech, zpracování technologických změn, postupů a programů, podklady pro zpracování poptávek a spotřeby času .

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66969007
Zaměstnavatel:
WAREX spol. s r.o. (18628419)
Kde budete pracovat:
WAREX spol. s r. o. - závod Javorník
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 202 935
E-mail: milan.jurcak@warex.cz

Další nabídka práce podle lokality