Nabídka práce Elektromechanik - hlavní servisní technik - Česká Třebová na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANIK - HLAVNÍ SERVISNÍ TECHNIK v lokalitě Česká Třebová na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 30.11.2023 firma - zaměstnavatel Centrum svářecí techniky s.r.o. (27468283). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektromechanik - hlavní servisní technik
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.11.2023
Mzda:
32 000 až 60 000 Kč
Prosperující a neustále se rozrůstající společnost Centrum svářecí techniky zabývající se převážně prodejem a servisem svářecí techniky hledá do svého týmu Elektromechanika - hlavního servisní technika.

Náplň práce:
Budete mít na starosti opravy a údržby svařovací techniky na dílně společnosti, včetně související administrativy.
Externí opravy svařovací techniky u zákazníků, technickou podporu prodejny.
Odpovědnost za sklad náhradních dílů - objednávání náhradních dílů, udržování provozního stavu skladu, inventarizace.
Komunikace a spolupráce s dodavateli a odběrateli.
Vedení podřízených - přidělování úkolů podřízeným servisním technikům, odpovědnost za jejich odborný rozvoj.

Nabízíme
- přátelské pracovní prostředí
- zodpovědnou a různorodou práci
- vzdělávací kurzy a školení
- zdravotní volno/sickdays 5 dnů v roce
- firemní mobilní telefon
- IT vybavení a odpovídající pracovní zázemí
- garance výplatního termínu
- pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu

Požadujeme
- vzdělání v oboru - platné oprávnění dle vyhl. č.50/1975 nebo NV č. 194/2022
- praxe v oboru min. 3 roky
- řidičský průkaz - skupina B
- technické myšlení a chuť se vzdělávat
- organizační dovednosti, vůdčí typ
- samostatnost a odpovědnost
- komunikativnost, týmová osobnost
- spolehlivost a pečlivost

Pokud jsi zodpovědný, flexibilní, samostatný člověk se smyslem pro férové jednání, tak hledáme právě Tebe. Pošlete nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolejte!

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Pozn.: telefonický kontakt od 10.7.2023 v pracovní dny 8 - 15 hodin

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66969261
Zaměstnavatel:
Centrum svářecí techniky s.r.o. (27468283)
Kde budete pracovat:
Centrum svářecí techniky s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 418 368
E-mail: marie.cizova@svarecky.info

Další nabídka práce podle lokality