Nabídka práce MANIPULANT/KA příjmu a expedice - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULANT/KA PŘÍJMU A EXPEDICE v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel Sodecia Automotive Liberec s.r.o. (27922901). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 32 900 Kč .

Pracovní pozice:
MANIPULANT/KA příjmu a expedice
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
32 900 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/den, plně hrazený zaměstnavatelem
Poznámka k nabídce práce:
POPIS POZICE:
Nakládka a vykládka kamionů
Zavážení výroby
Ruční manipulace s břemeny
Nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)
Nástup do kmene
POŽADAVKY:
ZŠ/SOU vzdělání
Platné oprávnění na VZV - W1
Praxe v automotive výhodou
Časová flexibilita podmínkou
Nástup ihned
Ochota práce na směny
Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení smlouvy.
Zaměstnanecké benefity:
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem je již součástí hrubé mzdy
Příplatek za víkendové směny
25 dní dovolené za kalendářní rok
Školení zdarma
Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Příspěvek na Multisport kartu
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66970130
Zaměstnavatel:
Sodecia Automotive Liberec s.r.o. (27922901)
Kde budete pracovat:
Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 504 091
E-mail: erika.gladisova@sodecia.com