Nabídka práce Pracovník/ce v sociálních službách - Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace (49562827). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 26 700 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
26 700 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
POŽADUJEME: Akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách - případně nutno tento požadavek splnit do 18 měsíců od počátku výkonu činnosti, základní znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, vztah k práci s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů.
NABÍZÍME: Stravování, příplatky za soboty, neděle a noční služby, možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Ivana Tomanová, tel.: 603 849 067, nebo emailem na adresu: ivana.tomanova@sluzbyvsetin.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC
Jiné Kurz pracovník v sociálních službách

Reference:
66970167
Zaměstnavatel:
Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace (49562827)
Kde budete pracovat:
Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace 02
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 849 067
E-mail: ivana.tomanova@sluzbyvsetin.cz

Další nabídka práce podle lokality