Nabídka práce PRODUCT ENGINEER - Lanškroun na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODUCT ENGINEER v lokalitě Lanškroun na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 27.10.2023 firma - zaměstnavatel Kitron Czech a.s. (25968246). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
PRODUCT ENGINEER
Odvětví:
Administrativa
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.10.2023
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
POŽADUJEME:
- min. středoškolské vzdělání - technický obor nebo IT obor
- angličtina na velmi dobré úrovni
- znalost dané problematiky, technologií ....
- orientace ve výrobním prostředí
- prozákaznický přístup s orientací na výsledek
- komunikační a organizační schopnosti
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zodpovědnost za implementaci a realizaci projektů dle dohodnutých podmínek
- denní komunikace se zákazníky v oblasti dané problematiky
- aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti
- denní práce v IS
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66972364
Zaměstnavatel:
Kitron Czech a.s. (25968246)
Kde budete pracovat:
Kitron Czech a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 309 608
E-mail: ilona.cizova@wendell.cz