Nabídka práce Lékař/ka do domácího hospice sv. Michaela - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ/KA DO DOMÁCÍHO HOSPICE SV. MICHAELA v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Oblastní charita Polička (49325515). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 80 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Lékař/ka do domácího hospice sv. Michaela
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní lékaři specialisté
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
65 000 až 80 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Přímá práce s pacienty a jejich rodinami – terénní formou. Spolupráce s poskytovateli zdravotních a sociálních služeb. Multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu. Administrativní práce spojená s výkonem lékaře. Pracovní doba: práce od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou.
DALŠÍ POŽADAVKY: VŠ - lékař L2 /lékař s odbornou způsobilostí a po absolvování základního kmene/ Praxe v oboru dle odborné způsobilosti pro pozici lékař L2 (pozice není vhodná pro absolventy) Zájem o paliativní medicínu. Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost. Empatie a vstřícný přístup. Dobré organizační a komunikační schopnosti. Ochotu prohlubovat si vzdělání. Výpis z rejstříku trestů.
NABÍZÍME: podpora dalšího vzdělávání, vzdělávací kurzy a školení, individuální rozvržení pracovní doby, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno/sick days, služební automobil k výkonu práce, mobilní telefon, notebook, bonusy/prémie, možnost občasné práce z domova, flexibilní začátek/konec pracovní doby. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
KONTAKT: telefonicky (Pracovní den od 8 do 15 hod), e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Ano, Oblastní charita Polička uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66972615
Zaměstnavatel:
Oblastní charita Polička (49325515)
Kde budete pracovat:
Oblastní charita Polička - Polička (Vrchlického 10)
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 604 699
E-mail: petra.zahradnikova@pol.hk.caritas.cz

Další nabídka práce podle lokality