Nabídka práce Vedoucí oddělení kvality - Kožlany na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY v lokalitě Kožlany na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 27.12.2023 firma - zaměstnavatel Amagasaki Pipe Czech s.r.o. (27115348). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí oddělení kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.12.2023
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- koordinace týmu pro kontrolu kvality u jednotlivých projektů
- návrh a implementace nových opatření z hlediska kvality
- snižování výroby nekvalitních kusů
- podílení se na řešení problémů ve výrobních odděleních
- vedení kolektivu 3 - 5 lidí
Požadujeme:
- zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
- Aj na komunikativní úrovni
- práce s MS Office
- ŘP sk. B
Benefity:
Příspěvek na stravné, docházkový bonus 10% ze základní mzdy, příspěvek na důchodové pojištění určený % dle odpracovaných let, kompletní zaškolení.
První kontakt e-mailem či telefonicky Po-Pá 7:00 - 15:00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66973157
Zaměstnavatel:
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. (27115348)
Kde budete pracovat:
Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 517 111
E-mail: hr@amagasaki-pipe.cz

Další nabídka práce podle lokality