Nabídka práce Operátor výroby - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR VÝROBY v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Vinapower CZ s.r.o. (04994884). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
Operátor výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektronických zařízení
Počet volných míst:
10
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
19 500 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Příspěvek na na dopravu a stravování
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: montážní dělník elektrických zařízení
- Požadujeme: praxe v elektrických zařízení - výhodou; zručnost; samostatnost; spolehlivost; pečlivost; ochotu učit se novým věcem;
- pracovní doba Po - Pá, 6:00 - 14:30 hod., možnost přesčasové práce
- Benefity: příspěvek na na dopravu a stravování
- Kontakt osobně ve firmě (Global Business a.s., Chelčického 2288/1, 767 01 Kroměříž) každý čtvrtek v čase 12:00 - 14:00 hod. (pan . Ho Trúc Vu). Je nutné kontaktovat zaměstnavatele předem na e-mail: vuhotruc@volny.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66974481
Zaměstnavatel:
Vinapower CZ s.r.o. (04994884)
Kde budete pracovat:
Vinapower CZ s.r.o. - Kroměříž - agentura práce
Kontaktní údaje:
E-mail: vuhotruc@volny.cz

Další nabídka práce podle lokality