Nabídka práce Pracovníci v sociálních službách - pečovatelé - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATELÉ v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Vsetín (73633178). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 24 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovníci v sociálních službách - pečovatelé
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
22 000 až 24 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATELÉ
Staňte se součástí pečovatelského týmu Domova pro seniory v Diakonii Vsetín. Pomozte nám vytvářet rodinné prostředí a naplnit motto našich domovů: "Cítím se tu jako doma". Nabízíme smysluplnou a užitečnou práci v moderním zařízení.

POŽADUJEME: Čistý trestní rejstřík, vlídný přístup k lidem, pečlivost, spolehlivost, trpělivost.
Výhodou: kurz pracovníka v soc. službách a řidičský průkaz sk.B.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění péče o seniory: při stravování, oblékání, osobní hygieně a dalších úkonech péče. Podpora seniorů při jednoduchých denních aktivitách. Nepřetržitý provoz (denní a noční směny).
NABÍZÍME: Příplatek 20% za noční a víkendové směny. 5 týdnů dovolené. Příspěvek na obědy a na masáže. Věrnostní odměny. Přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení. Zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 9:00 do 15:00 hod., paní Ing. Magdaléna Husová, tel.: 739 244 872.
ov.e. 12.4.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66974501
Zaměstnavatel:
Diakonie ČCE - středisko Vsetín (73633178)
Kde budete pracovat:
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 244 872
E-mail: husova@diakonievsetin.cz

Další nabídka práce podle lokality