Nabídka práce ELEKTRIKÁŘ, NN/VN - Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ, NN/VN v lokalitě Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 15.01.2024 firma - zaměstnavatel SOLARHUNTER s.r.o. (06452671). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
ELEKTRIKÁŘ, NN/VN
Odvětví:
Výroba a provoz
Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.01.2024
Mzda:
30 000 Kč
Hledáme samostatného elektrikáře (elektrotechnika) pro elektromontáže NN, VN

Pracovní náplň
Výstavba venkovních a kabelových vedení v rámci soukromého sektoru státní správy ( města a obce) a distribučních soustav E.ON Distribuce a.s. a ČEZ Distribuce, a.s., v okresech Třebíč, Jihlava, Znojmo.

Požadavky
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, možno i bez maturity s vyučením
Praxe v oboru elektro
Paragraf dle vyhlášky 50/1978 Sbírka výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Uživatelské znalosti PC
Flexibilita
Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Schopnost práce ve výškách

Nabízíme
Trvalý pracovní poměr na HPP
Nadstandardní platové ohodnocení za spolehlivý pracovní výkon
Možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje

Místo výkonu práce
Třebíč, Velké Meziříčí, celý kraj Vysočina, celá ČR

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66974861
Zaměstnavatel:
SOLARHUNTER s.r.o. (06452671)
Kde budete pracovat:
SOLARHUNTER s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 505 466
E-mail: tulis@solarhunter.cz

Další nabídka práce podle lokality