Nabídka práce Systémový administrátor - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel OCC, s.r.o. (27970922). Výše nabídnuté mzdy je 65 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Systémový administrátor
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Technici počítačových sítí a systémů
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
35 000 až 65 000 Kč
Požadujeme: Spolehlivost, flexibilita, samostatnost, aktivní znalost AJ, řidičský průkaz sk. B, vynikající znalost HW, administrace OS Windows, TPC/IP, znalost OS Linux, SQL, PHP či zkušenosti s realizací sítí LAN/WAN výhodou
Pracovní náplň: Správa IS, databáze, zajišťování podpory a servisu zákazníkům, realizace IT projektů
Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, firemní notebook, mobilní telefon, automobil
Možnost doškolovacích kurzů k rozšíření specializace
Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, neomezená dovolená, služební automobil, PC, telefon

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66975453
Zaměstnavatel:
OCC, s.r.o. (27970922)
Kde budete pracovat:
OCC, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377330025 (9-17 h)
E-mail: job@lenovoservices.cz

Další nabídka práce podle lokality