Nabídka práce Lakýrníci - Místo je vhodné pro OZP - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa LAKÝRNÍCI - MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 02.05.2024 firma - zaměstnavatel Active Colour s.r.o. (26841584). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Lakýrníci - Místo je vhodné pro OZP
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Lakýrníci automobilů a jiných vozidel
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.05.2024
Mzda:
18 900 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
LAKÝRNÍCI - Místo je vhodné pro OZP
Nástup možný ihned.
Zaměstnavatel požaduje: praxi v lakování auto laků a průmyslu.
Náplň práce: Příprava a lakování.
Nabízíme: Dobrý pracovní kolektiv, možnost karierního růstu, stabilní společnost. Možnost prodloužení pracovního poměru. Možnost zkráceného pracovního úvazku.
První kontakt: telefonicky 608 717 596, e-mailem: activecolour@seznam.cz nebo osobně
ov.e. 30.4.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66975610
Zaměstnavatel:
Active Colour s.r.o. (26841584)
Kde budete pracovat:
Active Colour s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 602555750
E-mail: activecolour@seznam.cz