Nabídka práce Policista/policistka - náborový příspěvek 75.000 Kč - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa POLICISTA/POLICISTKA - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 KČ v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 22.05.2024 firma - zaměstnavatel Krajské ředitelství policie Pardubického kraje (72050250). Výše nabídnuté mzdy je 34 600 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Policista/policistka - náborový příspěvek 75.000 Kč
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Strážníci
Úvazek:
Služební poměr
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
22.05.2024
Mzda:
30 070 až 34 600 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: Jak to bude probíhat? Informační schůzka: nezávazná schůzka, kde se dozvíte o Policii ČR, možnostech rozvoje kariéry a budou vám zodpovězeny dotazy. Přijímací řízení: zhruba 3 měsíce dlouhý proces, během kterého absolvujete psychologické vyšetření zaměřené na předpoklady pro výkon služby u policie, prověrku tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídku.
Co čeká úspěšné uchazeče? Po zdárném ukončení přijímacího řízení se uchazeč stává policistou a čeká jej roční základní odborná příprava, kterou může podle druhu služby absolvovat v Praze, Brně, Holešově nebo Jihlavě. Po celou dobu pobírá policista služební příjem.
POŽADAVKY: Co musíte splňovat? být občanem České republiky, být starší 18-ti let, být bezúhonný, mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby
NABÍZÍME: Co nabízíme? Základní dobu služby 37,5 hodiny týdně, 6 týdnů dovolené, síť resortních zdravotnických zařízení, možnost rekreace v resortních sportovních či rekreačních zařízeních, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvky na stravování, rekreační pobyt, lázeňský rehabilitační pobyt či na kulturní akce, náhrady výdajů (cestovné, stravné), bezplatná psychologická pomoc. Jaký je služební příjem? Po dobu studia základní odborné přípravy náleží policistovi služební příjem 30.070 Kč. Poté je mu služební příjem zvýšen dle místa služebního zařazení až na 34.600 Kč a v průběhu služebního poměru je mu plat pravidelně navyšován.
Náborový příspěvek v nezdaněné výši 75.000 Kč (vyplácí se po zkušební době 6 měsíců).
Věrnost se vyplácí: po 6-ti letech služby vzniká policistovi nárok na odchodné ve výši jednonásobku služebního příjmu, tato částka se mu s odslouženými roky navyšuje. Po 15-ti letech vzniká nárok na výsluhový příspěvek, i tento se mu s každým odslouženým rokem navyšuje až do 50% průměrného služebního příjmu.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem.


Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
66976258
Zaměstnavatel:
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje (72050250)
Kde budete pracovat:
Krajské ředitelství policie Pardubického kraje - Svitavy
Kontaktní údaje:
Tel.: 974 578 333
E-mail: marie.topolovska@pcr.cz

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru