Nabídka práce Pracovník/nice obchodu a projektového řízení - Nekoř na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/NICE OBCHODU A PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ v lokalitě Nekoř na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel MECAWEL spol. s r.o. (46506713). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovník/nice obchodu a projektového řízení
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní asistenti v administrativě
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vyřizování požadavků firemních zákazníků
- projekt management
- příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových zákazníků
- související administrativa
POŽADUJEME:
- minimálně SŠ vzdělání
- pokročilá znalost NJ nebo AJ podmínkou
- orientace v technické dokumentaci
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
NABÍZÍME: stravování zdarma, flexibilní pracovní dobu, roční bonus, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru, podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAK: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo NJ

Ano, MECAWEL spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66977108
Zaměstnavatel:
MECAWEL spol. s r.o. (46506713)
Kde budete pracovat:
MECAWEL spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 928 340
E-mail: pechackova@mecawel.cz