Nabídka práce *Procesní inženýr - Žďár nad Sázavou

S novou nabídkou volného pracovního místa *PROCESNÍ INŽENÝR v lokalitě Žďár nad Sázavou přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o. (25824031). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
*Procesní inženýr
Odvětví:
Výroba a provoz
Informační technologie
Inženýři technologové, normovači v oblasti elektronických komunikací
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
45 000 až 60 000 Kč
Minimálně roční zkušenost ve výrobní společnosti na pozici související s výrobním procesem
o Znalost dokumentace: FMEA, kontrolní plán, Flowchart, SPC, znalost MS Office
o Angličtina na komunikativní úrovni
o Střední odborné/technické vzdělání (upřednostňováno: mechanické, procesní, strojní inženýrství; mechanika a konstrukce strojů; materiálové inženýrství atd.)
o Pokročilá znalost specifických požadavků zákazníka, OEE, Lean metody
o Spolehlivost, komunikační schopnosti, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se okolnostem, týmová spolupráce
Náplň práce:
Technologický dozor nad výrobním procesem, návrh a implementace procesů pro výrobu, kontakt s dodavateli strojů, nástrojů a výrobních materiálů, příprava a aktualizace procesní a technické dokumentace, optimalizace procesů, strojů a nástrojů, zadání, převzetí a realizace nových výrobních linek a nástrojů, tvorba layoutu pracoviště.
5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, stravování s 55% příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na dopravu, nadstandardní příplatky, premie, pružná pracovní doba s možností nadpracovat si hodiny, příležitostně home office
První kontakt emailem nebo telefonicky 10,00 - 12,00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66977113
Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o. (25824031)
Kde budete pracovat:
Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 156 536
E-mail: petra.svatonova@cooperstandard.com

Další nabídka práce podle lokality