Nabídka práce *SKLADNÍK/ICE - Velká Bíteš na Žďársku

S novou nabídkou volného pracovního místa *SKLADNÍK/ICE v lokalitě Velká Bíteš na Žďársku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel SUYS Czechia s.r.o. (63491796). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
*SKLADNÍK/ICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň: obsluha automatického zakladače
příjem a výdej materiálu
řízení VZV
údržba zařízení
komunikace s jednotlivými středisky
Požadujeme: vyučen/a
znalost práce na PC
zkušenosti s prací skladníka a průkaz VZV výhodou
manuální zručnost, fyzická zdatnost
odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení
stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí, práce v menším kolektivu
firemní jídelna, zaměstnanecké benefity
Další: práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
nástup dohodou, možný ihned
více info na www.suys.cz
Žádost zasílejte na: svandova@suys.cz, případně tel: 566502441, 775892549

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66978083
Zaměstnavatel:
SUYS Czechia s.r.o. (63491796)
Kde budete pracovat:
SUYS Czechia s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 892 549
E-mail: svandova@suys.cz

Další nabídka práce podle lokality