Nabídka práce Kovoobráběč/ka; obsluha CNC strojů - Příbor na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KOVOOBRÁBĚČ/KA; OBSLUHA CNC STROJŮ v lokalitě Příbor na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel VYKOV CZ s.r.o. (26820412). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kovoobráběč/ka; obsluha CNC strojů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z: 11.8.2023, a: 24.4.2004

Náplň práce:
- Práce na jednoduchých obráběcích strojích: revolverový soustruh, vrtačka, závitořez, ruční lis, bruska, válcovačka.
- Pomoc při dokončovacích strojírenských pracích
- Obsluha CNC strojů
Požadujeme: přesnost, manuální zručnost, spolehlivost, čtení výkresové dokumentace (výhodou) , zájem o práci ve strojírenském oboru.
Nabízíme: možnost zaučení uchazečům vyučených i v jiných oborech. Práce vhodná i pro ženy.
Práce jen na ranní směnu.
Pokud Vás nebudeme do 14 dnů od zaslání životopisu kontaktovat, tak jste nebyl (a) vybrán (a) jako vhodný uchazeč.

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, měsíční prémie, mimořádné prémie, jednosměnný provoz

Kontakt: Sekretariát tel.: 556 802 494, Po - Pá od 9:00 - 14:00 hod., e-mail: prace10@centrum.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66979919
Zaměstnavatel:
VYKOV CZ s.r.o. (26820412)
Kde budete pracovat:
VYKOV CZ s.r.o. - pracoviště Příbor
Kontaktní údaje:
Tel.: 556 802 494
E-mail: prace10@centrum.cz

Další nabídka práce podle lokality