Nabídka práce Správce kmene - specialista/ka v obchodní oblasti - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE KMENE - SPECIALISTA/KA V OBCHODNÍ OBLASTI v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Ing. Jiří Pazour (60341823). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 800 Kč .

Pracovní pozice:
Správce kmene - specialista/ka v obchodní oblasti
Odvětví:
Finance
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
21 800 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody garantovaná fixní odměna + provize, paušály, stabilní zázemí
Pracovní náplň: vedení obchodních schůzek, poskytování poradenství a služeb, aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Práce v kanceláři i v terénu u klientů.
Požadujeme: Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, flexibilitu.
Systém zaškolení a vzdělávání zdarma. Další profesní růst. Pracovní doba pružná dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo zasílejte životopis na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na výběrové řízení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC znalost práce na PC uživatelsky

Reference:
66980925
Zaměstnavatel:
Ing. Jiří Pazour (60341823)
Kde budete pracovat:
Ing. Jiří Pazour - prac. 1
Kontaktní údaje:
Tel.: 608862845
E-mail: jiri.pazour@ceskapojistovna.cz

Další nabídka práce podle lokality