Nabídka práce Projektant/ka FVE/HFVE - elektro - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT/KA FVE/HFVE - ELEKTRO v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 18.08.2023 firma - zaměstnavatel NELUMBO Energy a.s. (28873122). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektant/ka FVE/HFVE - elektro
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Revizní technici v elektrotechnice a energetice
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.08.2023
Mzda:
32 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
P. Štafková, tel.: 417 669 065, e-mail: hr@nelumbo.cz
první kontakt emailem

Požadujeme:
Aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, AJ výhodou, chuť učit se nové věci, praxe v oboru výhodou
Náplň práce:
Příprava projektů a vyřízení stavebního povolení pro solární elektrárny, termický systémy a tepelná
čerpadla. Stavební řízení (vyjadřovačky, komunikace s úřady a ostat. orgány)

Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- práci v přátelském kolektivu
- nástup možný ihned
- Příspěvek na stravování
- zajímavé benefity za odpracované roky (příspěvek na dovolenou, příspěvek na dítě,příspěvek na dopravu…)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66981844
Zaměstnavatel:
NELUMBO Energy a.s. (28873122)
Kde budete pracovat:
NELUMBO Energy a.s. - Praha
Kontaktní údaje:
Tel.: 417 669 065
E-mail: hr@nelumbo.cz