Nabídka práce Přepážková práce, administrativní činnost - Chrudim

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘEPÁŽKOVÁ PRÁCE, ADMINISTRATIVNÍ ČINNOST v lokalitě Chrudim přichází na pracovní trh ke dni 22.08.2023 firma - zaměstnavatel Sociální podnik města Chrudim s.r.o. (09069429). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je 8 700 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Přepážková práce, administrativní činnost
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Počet volných míst:
8
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.08.2023
Mzda:
4 925 až 8 700 Kč
Poznámka k nabídce práce:
VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP!

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o přepážkovou práci na Poště Partner +, která se bude otevírat. Nutná počítačová gramotnost, zodpovědnost, dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, odolnost proti stresu.
Pracovní úvazek 10-20 hod. Doba určitá s možností prodloužení.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese - na výběrovém řízení, datum bude upřesněno.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, Sociální podnik města Chrudim s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66982631
Zaměstnavatel:
Sociální podnik města Chrudim s.r.o. (09069429)
Kde budete pracovat:
Sociální podnik města Chrudim s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 680 768
E-mail: koordinator@spchrudim.cz

Další nabídka práce podle lokality