Nabídka práce Laminátník - náborový příspěvek 20 000 Kč - Choceň na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa LAMINÁTNÍK - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 KČ v lokalitě Choceň na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel COMPOSIT AIRPLANES spol. s r. o. (25951009). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Laminátník - náborový příspěvek 20 000 Kč
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
24 500 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- ruční laminace kompozitních výrobků pro různá odvětví
Požadujeme:
- samostatnost, manuální zručnost, ochota zaučit se
- vyučení - obor není rozhodující
- žádné znalosti z oboru nevyžadujeme - zajišťujeme kompletní zaškolení - naučíme Vás laminovat
Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- náborový příspěvek 20.000,- Kč
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- osobní prémie, měsíční bonusy, roční odměny
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- životní pojištění, penzijní připojištění..
Kontakt: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66983301
Zaměstnavatel:
COMPOSIT AIRPLANES spol. s r. o. (25951009)
Kde budete pracovat:
COMPOSIT AIRPLANES spol. s r. o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 269 485
E-mail: cervinkova.irena@compositairplanes.cz

Další nabídka práce podle lokality