Nabídka práce Dělník střediska údržby (m, ž) - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK STŘEDISKA ÚDRŽBY (M, Ž) v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 30.01.2024 firma - zaměstnavatel Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace (71238301). Výše nabídnuté mzdy je 38 000 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Dělník střediska údržby (m, ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Správci objektů
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.01.2024
Mzda:
30 000 až 38 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Jedná se o pozici dělníka střediska údržby z působností v rámci celé organizace Městských služeb Ústí nad Labem. Zajišťování provozu jednotlivých objektů MSUL po technické stránce (stavební, strojní, elektro). Provádění oprav dlažeb, obkladů, betonových povrchů, zdiva, omítek, zajišťování oprav za účelem předcházení úrazů občanů města. Zajišťování pořádku, provádění úklidu vnějších přilehlých prostranství a údržby zeleně. Provádění úklidu sněhu a posypu chodníků. Vytváření, dodržování a kontrola podmínek k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví občanů města.
Požadujeme: minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem, schopnost samostatně vykonávat drobné stavební, malířské, natěračské, instalatérské a zahradní práce (seč trávy), řidičské oprávnění typu B, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, odpovědnost, pracovitost.
Nabízíme: stabilní zázemí v renomované příspěvkové organizaci města Ústí nad Labem, odpovídající finanční ohodnocení, stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, po odpracování 1 roku příspěvek zaměstnavatele z FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření v částce 300 Kč měsíčně, vstupy do zařízení provozovatele (bazény, sauny, koupaliště, fitness)
Platové ohodnocení ve 4. platové třídě v souladu s Nařízením vlády č. 263/2018 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; po uplynutí 3měsíční zkušební doby přiznání osobního příplatku na základě pracovních výsledků. V případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Kontakt: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Kontaktní údaje

Reference:
66983967
Zaměstnavatel:
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace (71238301)
Kde budete pracovat:
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 777178800
E-mail: milan.styblo@msul.cz

Další nabídky volných pracovních míst