Nabídka práce Servisní technik/čka elektro - Oskava na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK/ČKA ELEKTRO v lokalitě Oskava na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel GDF spol. s r.o. (47151901). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Servisní technik/čka elektro
Odvětví:
Výroba a provoz
Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
22 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Elektromontážní práce na vodárenských objektech po celé ČR
- Instalace a montáž systému ASŘTP, měření a regulace
- Elektroinstalace silnoproudá a slaboproudá
- Servis a údržba instalovaných zařízení

Požadavky:
- minimální vzdělání SOŠ v oboru elektro nebo IT
- odbornou způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb.
- vhodné i pro absolventy
- samostatnost
- aktivita
- zodpovědnost
- ochota každodenního cestování po ČR

Nabízíme:
- po zkušební době platový růst
- roční mimořádné odměny
- firemní benefity - příspěvek na stavování, vánoční dovolená
- možnost profesního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
Realizace zakázek po celé ČR a v Polsku. Pracovní doba 6:30 - 15:00 - po dohodě s možností přizpůsobení. Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66984225
Zaměstnavatel:
GDF spol. s r.o. (47151901)
Kde budete pracovat:
GDF, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583301825
E-mail: jobova@gdf.cz

Další nabídka práce podle lokality