Nabídka práce FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - ASISTENT/KA PRO ÚSTAV NOVÝCH TECHNOLOGIÍ A APLIKOVANÉ INFORMATIKY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - ASISTENT/KA PRO ÚSTAV NOVÝCH TECHNOLOGIÍ A APLIKOVANÉ INFORMATIKY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 29.08.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - ASISTENT/KA PRO ÚSTAV NOVÝCH TECHNOLOGIÍ A APLIKOVANÉ INFORMATIKY
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.08.2023
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: vzdělávací činnost-výuka v přednáškách, cvičeních předmětů v oboru informačních technologií, vedení individuálních studentských prací-zejména bakalářské a diplomové práce, řešení úkolů vědy a výzkumu v oblasti informačních technologií, sebevzdělávací a publikační aktivity. DOVEDNOSTI: odbornost v oblasti informační technologie, samostatnost, komunikativnost, zájem o vědeckou a pedagogickou práci, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost anglického jazyka. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ vzdělání magisterského stupně v oboru informační technologie či příbuzném, zahájené doktorské studium v oboru (podmínka pro vznik pracovního poměru). PRAC.POMĚR: výše úvazku dle dohody, prac. sml. - na dobu určitou do 31.10.2024 (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.11.2023, příp. dle dohody, mzd. zařazení A2 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, doklad o zapsání do probíhajícího doktorského studia, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
Přihlášku doručte poštou nebo e-mailem (volnamista@tul.cz) nejpozději do 28.9.2023. Výběr. řízení je od 29.8.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66984554
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1237 nabídek práce na Liberecku