Nabídka práce TECHNIK OPTICKÉ SÍTĚ - Spálené Poříčí na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK OPTICKÉ SÍTĚ v lokalitě Spálené Poříčí na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 31.08.2023 firma - zaměstnavatel ARENIS s.r.o. (28022599). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TECHNIK OPTICKÉ SÍTĚ
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
31.08.2023
Mzda:
28 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
Hledáme do týmu šikovného a manuálně zručného kolegu, který se přidá k týmu zkušených techniků při výstavbě optických sítí. Jedná se zejména o realizaci pokládky, zafukování optických kabelů, svařování a instalaci optické kabeláže v lokalitách Plzeň-jih, ale i o ostatní práce jako je například převoz nářadí, příprava materiálu a další.
Pracovní okruh zájemců ideálně do 30 km. Místo vykonávání práce v okolí Spáleného Poříčí.
Požadujeme:
Flexibilnost, pečlivost a zodpovědnost
Dobrou fyzickou kondici a manuální zručnost
Odpovědnost za odvedenou práci
Řidičský průkaz sk. B
Výhodou bude:
Znalost v oblasti elektronických komunikací
Řidičský průkaz skupiny B + E
Předpokládaná pracovní doba je od 8:30 do 17:00
Co vám můžeme nabídnout:
Zaškolení od zkušených techniků
Dynamickou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
Podílení se na budování infrastruktury internetové sítě
Stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy.
Platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka.
Pravidelný růst platu a vánoční prémie.
Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností.
Sick day, 5 týdnů dovolené.
Hledáme člověka na dlouhodobou spolupráci i možnost na DPP

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66985123