Nabídka práce Seřizovač (M/Ž) - Sázava na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ (M/Ž) v lokalitě Sázava na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 04.09.2023 firma - zaměstnavatel FOREZ s.r.o. (64788342). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Seřizovač (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
04.09.2023
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- seřizování lisovacích strojů (automatizací) k výrobě na konkrétní formě, podle příslušné specifikace (zpracování plastů)
- výměna vstřikovacích nástrojů, nájezdy/odstavení vstřikovacích zařízení, úpravy vstřikovacích parametrů
PRACOVNÍ DOBA: 12 hod. směnný provoz
Nástupní mzda od 30.000 Kč + přípatky za směny, s praxí vyšší nástupní mzda
POŽADUJEME:
- min. vyučení, ve strojním oboru nebo srovnatelné zkušenosti
- výhodou jsou zkušenosti se vstřikolisy Krauss Maffei, Engel, Battenfeld a Arburg
- uvítáme oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme
NABÍZÍME: 13. plat, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené bez podmínek
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66985971
Zaměstnavatel:
FOREZ s.r.o. (64788342)
Kde budete pracovat:
FOREZ s.r.o., provozovna Sázava
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 752 763
E-mail: stepanka.jirku@forez.cz

Další nabídka práce podle lokality