Nabídka práce Autoelektrikář - Slatiňany na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOELEKTRIKÁŘ v lokalitě Slatiňany na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel KOBIT - THZ CZ s.r.o. (06102867). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Autoelektrikář
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování-stravování v objektu
Dovolená navíc příspěvek na dovolenou 5000 Kč/1 měsíc
Jiné výhody příspěvek na údržbu prac. oděvů
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Slatiňany
Požadujeme znalost práce v oboru elektro slaboproud, spolehlivost a samostatnost.
Pracovní poměr je nejprve uzavírán na dobu určitou. Při oboustranné spokojené spolupráci a podle kvality odvedené práce lze v průběhu pracovního poměru změnit trvání pracovního poměru z doby určité na dobu neurčitou.
Náplň práce: montáž elektroinstalace a zapojení přístrojů a vybavení při výrobě hasících nástaveb, propojení nástavby s podvozkem
Bližší informace budou zájemcům poskytnuty při pracovním pohovoru.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zajímavá práce při výrobě hasičských vozidel ve stabilní firmě.

Pro první kontakt zaslat profesní životopis.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66986075
Zaměstnavatel:
KOBIT - THZ CZ s.r.o. (06102867)
Kde budete pracovat:
KOBIT - THZ CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 185 378, 469 699 435
E-mail: hospodkova@kobit-thz.cz

Další nabídka práce podle lokality