Nabídka práce Obsluha jeřábů - jeřábník - Kralupy nad Vltavou na Mělnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA JEŘÁBŮ - JEŘÁBNÍK v lokalitě Kralupy nad Vltavou na Mělnicku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel K-PROTOS, s.r.o. (06807267). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha jeřábů - jeřábník
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Doprava
Profesní zařazení:
Obsluha jeřábů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Náplň práce: řízení a obsluha mobilních zdvihacích strojů a jeřábů (80t)
Požadavky: Střední odborné učiliště, řidičské oprávnění skupiny C, praxe min. 2 roky, zkušenosti s mobilní technikou, pracovník musí být způsobilý provádět práce ve výškách, jeřábnický průkaz výhodou
Nabízíme: jistota stabilního zaměstnání, měsíční bonus až 10% mzdy, prémie a příplatky, profesní rozvoj v oboru (školení, kurzy), 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu pojištění, příspěvek 50% na stravování v areálu spol., jednosměnný provoz, dobrý kolektiv, parkoviště a zastávka MHD před areálem
Kontakt: telefonicky 7:00-15:00, životopisy zasílejte e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66986360
Zaměstnavatel:
K-PROTOS, s.r.o. (06807267)
Kde budete pracovat:
K-PROTOS, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 217 156
E-mail: ivana.nohejlova@k-protos.cz