Nabídka práce Vedoucí provozního oddělení - Dubí na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ PROVOZNÍHO ODDĚLENÍ v lokalitě Dubí na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel STEBAL logistic, spol. s r.o. (27329313). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí provozního oddělení
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- praxe v logistice, spedičních službách či dopravě alespoň 1 rok
- analytické a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajalita
- angličtina/němčina - mírně pokročilý
- výborná znalost MS Office, práce na PC
Náplň práce:
- zodpovědnost za výsledek oddělení
- vedení a motivování přímých podřízených a dalších pracovníků oddělení logistiky
- komunikace se zákazníky
- dohled nad plánovači a dispečery ve svěřeném oddělení
- standartní počet dispečerů 6
- reporty o hodnocení podřízených
- analýza výsledků
- podílení se na zlepšení chodu oddělení
Zaměstnanecké výhody:
-5 sick days, jazykové kurzy angličtiny, flexibilní pracovní dobu, kafetérie na pracovišti, mobilní telefon, zvýhodněná cena PHM

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Němčina (aktivní)

Reference:
66986615
Zaměstnavatel:
STEBAL logistic, spol. s r.o. (27329313)
Kde budete pracovat:
STEBAL logistic, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 348 292
E-mail: kusova@stebal.cz

Další nabídka práce podle lokality