Nabídka práce Obsluha průmyslových robotů - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel MATEX PM, s.r.o. (26390906). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha průmyslových robotů
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
33 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené / rok
Jiné výhody stravenkový paušál a pitný režim
Náplň práce: Kalení, navařování a svařování pomocí jednoduchého programování průmyslového robota vybaveného laserem.
Manipulace s dílci (VZV, dálkově ovládaný most. jeřáb), balení hotových zakázek, nárazově drobné zámečnické práce.
Požadavky: loajalita, odpovědný a poctivý přístup k práci, pečlivost, zaměření na splnění úkolu, schopnost pracovat v týmu, chuť učit se, technické myšlení, čtení v technických výkresech (výkresy strojních součástí a nástrojů), manuální zručnost. Svářečské kvalifikace, příp. vazačský či jeřábnický průkaz, alespoň základní znalosti o tepelném zpracování ocelí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Vše naučíme.
Nabízíme: zajímavá a různorodá práce s nejnovějšími technologiemi, přátelský kolektiv, stravenkový paušál+pitný režim, 25 dní dovolené. V prvním roce smlouva na dobu určitou , pak po vzájemné dohodě na neurčito.
Jsme úspěšná rodinná firma fungující od r. 2005 s menším kolektivem. Naším cílem je stabilní a sehraný kolektiv, nikoliv fluktuace zaměstnanců. V případě zájmu je zde možnost profesního růstu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Jiné technické myšlení, čtení jednoduchých technických výkresů

Reference:
66986629
Zaměstnavatel:
MATEX PM, s.r.o. (26390906)
Kde budete pracovat:
MATEX PM, s.r.o. - 001
Kontaktní údaje:
Tel.: 605767945
E-mail: muzikova@matexpm.com

Další nabídka práce podle lokality