Nabídka práce Obsluha kavárny (pro OZP, OZZ) - Humpolec na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA KAVÁRNY (PRO OZP, OZZ) v lokalitě Humpolec na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel FOVY s.r.o. (02268248). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 9 450 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Obsluha kavárny (pro OZP, OZZ)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Číšníci a servírky
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
9 450 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů
Poznámka k nabídce práce:
Obsluha v kavárně Čistá duše, Humpolec (pro OZP, OZZ)

Do týmu nové kavárny v Humpolci hledáme dalšího parťáka, který bude s nadšením pečovat o naše hosty. Chceme člověka, který se nebojí komunikovat se zákazníky a zároveň ho baví práce v oboru gastronomie. Jste to Vy? Pak nás určitě kontaktujte, třeba hledáme právě Vás!

Náplň práce: prodej cukrářských výrobků a příprava nápojů, obsluha hostů, servírování, práce s pokladnou, omunikace se zákazníky, udržování čistoty prodejních prostor
Nabízíme: pracovní poměr na zkrácený úvazek (20h/týdně), pracovní doba: úterý a čtvrtek 11:00 - 17:00, pátek 9:00 - 17:00
Požadujeme:výborné komunikační dovednosti v kontaktu se zákazníkem, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, alespoň základní znalost práce s počítačem (kvůli obsluze pokladny), potravinářský průkaz (lze si nechat udělat dodatečně, vydává praktický lékař), předchozí zkušenosti z gastroprovozu výhodou

Napište nám prosím pár vět o sobě, nebo pošlete životopis v odpovědi na tuto pracovní nabídku.

Více informací na tel.:
770 109 760 - Lucie Flesarová - administrativní pracovník v personalistice
778 779 056- Lucie Hažmuková - personalistka

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Ano, FOVY s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66987831
Zaměstnavatel:
FOVY s.r.o. (02268248)
Kde budete pracovat:
FOVY s.r.o. - pracoviště Humpolec
Kontaktní údaje:
Tel.: 770109760
E-mail: lucie.flesarova@fokusvysocina.cz

Další nabídka práce podle lokality