Nabídka práce Servisní technici - Technický poradci - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNICI - TECHNICKÝ PORADCI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 08.09.2023 firma - zaměstnavatel R-PASS s.r.o. (05251150). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Servisní technici - Technický poradci
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní technici elektronici
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.09.2023
Mzda:
20 000 až 28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt
životopis vždy e-mailem: prace@r-pass.cz
Náplň práce:
Instalace operačního systému Windows 10/11
Instalace základní programů - programů na přání zákazníka
Výměna SSD disku, RAM pamětí, baterie

Požadavky:
Dobrou náladu a příjemné vystupování
Ochota aktivně pracovat a učit se
Uživatelská znalost počítačů a telefonů

Nabízíme:
Chráněné pracovní místo pro OZP
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
První kontakt s životopisem vždy e-mailem: prace@r-pass.cz
K dispozici jsme Vám v pracovní dny od 10-15h na telefonním čísle: 732 360 583.

Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, R-PASS s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66987964
Zaměstnavatel:
R-PASS s.r.o. (05251150)
Kde budete pracovat:
R-PASS s.r.o. Přetlucká č.p. 3295/50
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@r-pass.cz